תפריט נגישות א+ א א-

מידע הצהרת נגישות
תצוגת צבעי האתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה סגור
הנהלת המרכז
הנהלת המרכז
סגן דקאן
סגן דקאן
תוכנית תלפיות
תוכנית תלפיות
המרכז הארצי לסימולציה רפואית
המרכז הארצי לסימולציה רפואית
פרויקט ח''ץ
פרויקט ח''ץ
Sheba International
Sheba International
סטאז'
סטאז'
נתונים על המרכז הרפואי שיבא - Facts & Figures
נתונים על המרכז הרפואי שיבא - Facts & Figures
סיפרייה רפואית
סיפרייה רפואית
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור m) דלג לצור קשר (מקש קיצור 2) דלג למפת האתר (מקש קיצור 3)

תפקיד

מנהל המערך האונקולוגי

מומחיות

אונקולוגיה קלינית ורדיותרפיה

השכלה

ד"ר ברגר מנהל את המערך האונקולוגי בשיבא מאז שנת 2012. כמו כן הוא מרכז את כל פעילות המחקר הקליני במכון האונקולוגי בשיבא והינו רופא מומחה ואחראי על תחום גידולי מערכת השתן, הכליה והערמונית.
ד"ר ברגר מכהן גם כמזכיר האיגוד הישראלי לאונקולוגיה קלינית ורדיותרפיה, והוא מרצה בכיר מן המניין בפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל אביב. כמו כן הוא חבר באיגוד האונקולוגים האירופי ESMO ואיגוד האונקולוגים האמריקאי ASCO.
במסגרת עבודתו כראש מחלקת המחקרים הקליניים במכון האונקולוגי בשיבא, הוא הקים את היחידה למחקרי פאזה I הראשונה בישראל, אשר עוסקת בפיתוח תרופות אונקולוגיות. טיפולים הניתנים במסגרת יחידה זו מאפשרים לחולים חשיפה לתרופות החדישות ביותר בתחום. בנוסף לכך, ד"ר ברגר מנהל מעבדת מחקר גדולה בה נעשים מחקרים המיועדים לשפוך אור על מנגנוני הפעולה המולקולאריים שבבסיס התפתחות ממאירויות שונות. במסגרת המחקר הבסיסי בו עוסק ד"ר ברגר, הוא שותף בכתיבת מספר גדול של מאמרים מדעיים שהתפרסמו בעיתונים מובילים בספרות המדעית העולמית. כמו כן הוא משמש כחוקר ראשי בעשרות מחקרים קליניים בתחומי התמחותו.
ד"ר ברגר יזם והקים את המערך התומך של המכון האונקולוגי, אשר נועד לעטוף את המטופלים ובני משפחותיהם בסביבה טיפולית רב-מערכתית, המעניקה להם שירותים רפואיים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, לרבות מערך פסיכו-סוציאלי הכולל צוות פסיכולוגים ועובדים סוציאליים המתמחים בתחום האונקולוגי ומתאימים טיפול אישי, משפחתי, או קבוצתי בהתאם לצרכיו של כל מטופל. זאת במטרה להקל על כאב ועל תופעות לוואי אחרות של המחלה ושל הטיפול הרפואי, על מנת להעניק את איכות החיים הטובה ביותר להם ולבני משפחתם. במסגרת זו הושק בשנת 2013 מרכז טל לרפואה אונקולוגיה אינטגרטיבית, אשר מציע שילוב ייחודי של אונקולוגיה מערבית קונבנציונלית יחד עם טיפולי רפואה משלימה ומחקר מדעי וקליני.
ד"ר ברגר למד רפואה באוניברסיטת תל אביב, ובמקביל למד וקיבל תואר דוקטורט נוסף (PhD) במסגרת מעבדתו של פרופ' גידי רכבי, מנהל המרכז לחקר הסרטן בשיבא. בהמשך התמחה ד"ר ברגר באונקולוגיה כללית ורדיותרפיה במכון האונקולוגי בשיבא. במסגרת התמחותו שהה ד"ר ברגר תקופה ארוכה במרכז לחקר הסרטן היוקרתי Dana Farber בבוסטון, ארה"ב, שם ביצע מחקרים בתחום סרטן הערמונית במעבדתו של פרופ' האן, מבכירי החוקרים בתחום בעולם.
 

יחידה

המערך האונקולוגי

clinical positions

כל הזכויות שמורות