תפריט נגישות א+ א א-

מידע הצהרת נגישות
תצוגת צבעי האתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה סגור
הנהלת המרכז
הנהלת המרכז
סגן דקאן
סגן דקאן
תוכנית תלפיות
תוכנית תלפיות
המרכז הארצי לסימולציה רפואית
המרכז הארצי לסימולציה רפואית
פרויקט ח''ץ
פרויקט ח''ץ
Sheba International
Sheba International
סטאז'
סטאז'
נתונים על המרכז הרפואי שיבא - Facts & Figures
נתונים על המרכז הרפואי שיבא - Facts & Figures
סיפרייה רפואית
סיפרייה רפואית
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור m) דלג לצור קשר (מקש קיצור 2) דלג למפת האתר (מקש קיצור 3)

תפקיד

מנהל יחידת לוקמיה

השכלה

אני יליד ארה"ב, גדלתי בעיר רחובות ושירתתי בחטיבת הצנחנים במהלך שירותי הצבאי.
סיימתי את לימודי הרפואה בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל אביב והמשכתי לסטאז' והתמחות ברפואה פנימית במחלקה פנימית ה' בניהולו של פרופסור שלמה ברלינר במרכז הרפואי תל אביב ע"ש סוראסקי. 

במהלך תקופת ההתמחות ביצעתי תקופת מחקר במעבדתו של פרופסור צבי לפידות מהמחלקה לאימונולוגיה במכון וייצמן למדע שם חקרתי את יחסי הגומלין בין תאי אב של מערכת הדם לבין סביבת מח העצם. בהמשך התמודדתי והתקבלתי להתמחות בהמטואונקולוגיה בבית החולים של אוניברסיטת פנסילבניה בפילדלפיה (( PENNשהינה אחת מהתוכניות היוקרתיות בעולם לטיפול וחקר מחלות דם. במהלך התמחותי שם טיפלתי בחולים עם מגוון מחלות המטולוגיות תוך התרכזות מירבית בחולי לוקמיה חריפה (AML,ALL). במהלך עבודתי ב-PENN טיפלתי בין השאר בחולים שהיו על המחקרים הקליניים החדשניים בתאי T מהונדסים גנטית (CAR T) וכן בחולים שטופלו במעכבים החדשניים של FLT3 ב-AML. בנוסף ביצעתי תקופת מחקר במעבדתו של פרופסור מרטין קרול בעטייה זכיתי בפרס האגודה האמריקאית להמטולוגיה.

עם חזרתי לארץ קיבלתי עלי את ניהול היחידה ללוקמיה במערך ההמטולוגי בבית החולים שיבא תל-השומר שהינו המרכז המוביל בארץ למחלות המטולוגיות והשתלות מח עצם. היחידה ללוקמיה חריפה בניהולי מרכזת את כל המחקרים הקליניים והבסיסיים בתחום הלוקמיה החריפה. מטרתנו העיקרית הינה להציע לחולים את חוד החנית בטיפולים חדשניים ללוקמיה חריפה. היחידה ממוקמת במכון ההמטולוגי החדיש שנבנה לאחרונה בשיבא. 
 

תחומי התמחות

תחומי התמחות: לוקמיה חריפה

כל הזכויות שמורות