תפריט נגישות א+ א א-

מידע הצהרת נגישות
תצוגת צבעי האתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה סגור
הנהלת המרכז
הנהלת המרכז
סגן דקאן
סגן דקאן
תוכנית תלפיות
תוכנית תלפיות
המרכז הארצי לסימולציה רפואית
המרכז הארצי לסימולציה רפואית
פרויקט ח''ץ
פרויקט ח''ץ
Sheba International
Sheba International
סטאז'
סטאז'
נתונים על המרכז הרפואי שיבא - Facts & Figures
נתונים על המרכז הרפואי שיבא - Facts & Figures
סיפרייה רפואית
סיפרייה רפואית
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור m) דלג לצור קשר (מקש קיצור 2) דלג למפת האתר (מקש קיצור 3)

הרופאים הצעירים והמבטיחים של שיבא

09-01-2017

8 רופאים ורופאות משיבא נבחרו על-ידי האתר Doctors Only, ברשימת הרופאים הצעירים והמבטיחים של ישראל לשנת 2017. הפרוייקט כלל בסך הכל 52 רופאים ורופאות מתחומי מומחיות שונים.

בדומה למיזם "הרופאים הכי טובים" של פורבס, גם ברשימה זו שיבא מוביל עם מספר הרופאים הגדול ביותר.

 

ואלו הם:

 

פרופ' גל מרקל, אונקולוגיה

פרופ' גל מרקל, חבר תכנית תלפיות שיבא למצויינות רפואית, משלים בימים אלה את התמחותו באונקולוגיה רפואית במערך האונקולוגי בשיבא. מדובר ברופא יוצא דופן ביכולותיו עם רשימת הצלחות בתחום המחקר האימונו-אונקולוגי שאין לה אח ורע בארץ ומעטים יכולים להתפאר בה בעולם כולו. גל, בן 38 היום, קיבל את הפרופסורה שלו מאוניברסיטת תל אביב לפני כשנה, מה שעושה אותו לפרופסור הצעיר ביותר בפקולטה לרפואה בתל אביב אי פעם. במסגרת מחקריו הצליח פרופ מרקל לגלות מנגנון ייחודי שבו משתמש התא הסרטני כדי לחמוק ממערכת החיסון של החולה. בעקבות תגלית זו פותחה תרופה שנמצאת כיום במחקר קליני על מטופלים עם מלנומה בארץ, בשיבא ובעולם. פרופ' מרקל הוא גם רופא מחונן שמטפל במסירות ובמקצועיות מרשימה במטופלים עם מלנומה גרורתית.

ד"ר יסמין אבו-גאנם, אורולוגיה

ד"ר יסמין אבו גאנם היא מתמחה באורולוגיה בשנת ההתמחות השלישית (מתוך שש). היא מתבלטת כרופאה חרוצה ומסורה לחולים ולמחלקה, וזוכה לשבחים רבים מהחולים ומצוות המחלקה. ד"ר אבו גאנם מתבלטת ביכולותיה האקדמיות. מאז תחילת התמחותה היא מעורבת במחקרים קליניים מרובים והציגה עבודות מדעיות בהצלחה בכנסים אורולוגיים ארציים ובינלאומיים. כמה מעבודותיה פורסמו בשנה האחרונה כמאמרים מדעיים בעיתונות מקצועית אורולוגית חשובה, ועל שולחנה מאמרים נוספים המופנים לפרסום. עשייתה האקדמית יוצאת דופן בטיבה ובכמותה.

ד"ר בלה אונגר, גסטרואנטרולוגיה

ד"ר בלה אונגר, חברת תכנית תלפיות שיבא למצויינות רפואית, היא אדם יוצא דופן: בעלת ידע נרחב, חרוצה ביותר, אחת שהמחר הוא אתמול מבחינת ביצועים, ישרה, צנועה, נעימה ועם זאת אסרטיבית, שופעת ברעיונות ויודעת להוציאם לפועל. היא רופאה מצוינת האהובה על מטופליה ומסורה להם עד אין קץ, מורה ומרצה מעולה, עם אישיות נפלאה, מוטיבציה ויכולת ארגון וניהול. לאורך כל דרכה (צבא, לימודים, סטאז' והתמחות) הצטיינה וזכתה לשבחים. היא נכס לאגף הפנימי ולמכון הגסטרואנטרולוגי וללא ספק רופאה צעירה ומבטיחה.

ד"ר רוני שובל, המטולוגיה

ד"ר רוני שובל הוא רופא מעולה, צנוע ונעים הליכות, חרוץ ואהוד על ידי כל חוליו והקולגות שלו. ד"ר שובל הוא עילוי של ממש עם יכולות מדהימות המתבטאות בקבלת מענקי מחקר וקבלה לתכנית תלפיות היוקרתית.

ד"ר ליאור גולדברג, ילדים

ד"ר ליאור גולדברג משלב תכונות יוצאות דופן של רגישות, ענווה וסקרנות, הוא בעל מחשבה מקורית ופורצת דרך. הוא מקצוען ובעל ידע רב. הוא בעל יכולת לשלב כישורים קליניים ומחקריים. גם כעת, בהיותו בשנה שלישית להתמחות במחלקת הילדים, מוצא ד"ר גולדברג את הזמן לקדם מחקר ייחודי בתחום של מציאת הקשר בין שינויים גנטיים ומצבי דחק רפואיים על מנת להבין טוב יותר את הבסיס של מחלות ילדים. ד"ר גולדברג הוא מנהיג ומורה, אוהב ללמד ולהוביל. ללא ספק יהיה לד"ר גולדברג בעתיד מקום מרכזי בנוף האקדמי של רפואת ילדים בישראל.

ד"ר שלומית אושינסקי, עור ומין

ד"ר שלומית אושינסקי, מתמחה במחלקת עור, ניחנה ביכולת אינטלקטואלית יוצאת דופן. יכולת ההטמעה של המידע המתקבל מהמטופל ובני משפחתו, מתיקו הרפואי, מבדיקתו הפיזיקלית ועיון בתוצאות המעבדה, יחד עם הידע הנרחב שהיא רוכשת ומקפידה להתעדכן בו, מבטיחים את איכות האבחנה והטיפול. לד"ר אושינסקי גם יכולת להציג את עיקרי הדברים בצורה אינטליגנטית ובהירה. בנוסף, היא בעלת חשיבה מדעית וחוקרת וגם מראה אכפתיות ודאגה רבה למטופלים.

ד"ר אלדר פריאל, פנימית

ד"ר אלדר פריאל בולט משכמו ומעלה בין מתמחי המחלקות הפנימיות בזכות היותו ידען עם ידע בסיסי רפואי נרחב, יכולתו ליחס ידע זה לחולה הספציפי, יכולותיו כמנהיג בין מתמחי המחלקה, יכולת דידקטית הוראתית יוצאת דופן ויחסיו האישיים עם סביבתו. ד"ר פריאל יודע לנבור עמוק לנבכי פרשת מקרה החולה ולהועיל בתובנות שלו. הוא אחד המתמחים הטובים ביותר שפגשנו ב-30 השנים האחרונות ואין ספק שהוא ימשיך ויתפתח ויהיה בעתיד אחד הרופאים הבכירים של בית החולים.

ד"ר שמעון בורשטיין, פסיכיאטריה

ד"ר שמעון בורשטיין הוא רופא מעולה, מסור, אינטליגנטי, אדם אמין בעל יושרה, הדואג לחולים שלו בצורה יוצאת מן הכלל. הוא ניחן ביחסי אנוש אשר מסייעים מאוד לקשר שלו עם החולים ובני משפחותיהם ולעבודתו עם הצוות הרפואי. לד"ר בורשטיין עתיד מבטיח גם כחוקר בנושא הסכיזופרניה.

 

 

לעיון ברשימה המלאה- http://doctorsonly.co.il/2017/01/118304/

 

 

כל הזכויות שמורות