תפריט נגישות א+ א א-

מידע הצהרת נגישות
תצוגת צבעי האתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה סגור
הנהלת המרכז
הנהלת המרכז
סגן דקאן
סגן דקאן
תוכנית תלפיות
תוכנית תלפיות
המרכז הארצי לסימולציה רפואית
המרכז הארצי לסימולציה רפואית
פרויקט ח''ץ
פרויקט ח''ץ
Sheba International
Sheba International
סטאז'
סטאז'
נתונים על המרכז הרפואי שיבא - Facts & Figures
נתונים על המרכז הרפואי שיבא - Facts & Figures
סיפרייה רפואית
סיפרייה רפואית
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור m) דלג לצור קשר (מקש קיצור 2) דלג למפת האתר (מקש קיצור 3)

"מכשירים את הצעירים של היום להיות הרופאים של מחר"

16-11-2014


אירוע הענקת תעודות לרופאים מתמחים בוגרי המרכז הרפואי שיבא 2013


ביום ה' (13.11.14) התקיים באודיטוריום המרכז האוטואימוני אירוע חלוקת תעודות לרופאים מתמחים, בוגרי שיבא לשנת 2013. זוהי הפעם הראשונה שנערך בשיבא טקס הוקרה למתמחים במסגרתו הוענקה להם תעודת התמחות בה צוין באופן ייחודי המרכז הרפואי שיבא כמוסד רפואי מסמיך, לצד משרד הבריאות. אל הערב המרגש הוזמנו הרופאים המתמחים ובני משפחותיהם  שנהנו ממזנון כיבוד עשיר וממחרוזת שירים בביצוע חבורת הזמר של שיבא.


פרופ' זאב רוטשטיין ברך את המתמחים על הגעתם לרגע החשוב ואמר: "זהו תענוג צרוף לראות את ההתקדמות המטאורית של סטאז'ר או סטאז'רית, שהחלו את דרכם בחשש וברעד והיום הם רופאים בכירים וגם מנהלי מחלקות, ובעצמם מכשירים את הצעירים של היום להיות הרופאים של מחר. אני משוכנע שהייתה לכם חוויה משמעותית, בלתי נשכחת, בתקופת ההתמחות בשיבא. אין לי ספק שלמדתם הרבה, רכשתם מיומנות, צוידתם בארגז כלים מקצועי עשיר, שיפרתם מיומנות, ולא זו בלבד שאתם רופאים לכל דבר, אני בטוח שאתם בני אדם טובים יותר, רגישים יותר, קשובים יותר, מאלה שהייתם קודם תחילת ההתמחות. אני מאחל לכם דרך מקצועית מרתקת ואתגרית".


המרכז הרפואי שיבא הינו בית חולים לימודי, אוניברסיטאי, אשר רואה בנושא הכשרת דור העתיד של הרופאים נושא מרכזי תוך שימת דגשים ייחודים. המתמחים בשיבא זוכים למערך הכשרה המורכב מלימודי העשרה מקיפים ומגוונים, כמו למשל מפגשים חד−שבועיים עם מנהלי המחלקה והכנה אינטנסיבית לבחינות ההסמכה. לראייה, בשנת 2013-14 אחוז הנכשלים בבחינות היה הנמוך בארץ. בנוסף, המתמחים עוברים התנסות במסר, המכון הישראלי לסימולציה רפואית היחיד מסוגו בארץ.


"המתמחים בשיבא זוכים למעטפת מחבקת ברמה המקצועית והאישית. היחס האישי שכל סטאז'ר זוכה לו בשיבא, הוא דבר ייחודי כאשר מרגע הגעתו לבית החולים מוצמד לו מנטור אישי המלווה אותו לאורך כל ההליך. זוהי החשיבות שבית החולים רואה בדור הצעיר של עתיד הרפואה בארץ הגדל בתוכו", אמר פרופ' יהודה אדלר, יו"ר ועדת התמחות בשיבא ומנהל פרויקט תלפיות.
 

הענקת תעודת כבוד למתמחה בשיבא

תעודת כבוד למתמחה ולשיבא. בתמונה מימין לשמאל: ד"ר קרן לבנון (חברה בתכנית תלפיות), פרופ' שלמה נוי,  פרופ' זאב רוטשטיין, פרופ' ארי שמיס ופרופ' יהודה אדלר

 

 

כל הזכויות שמורות