תפריט נגישות א+ א א-

מידע הצהרת נגישות
תצוגת צבעי האתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה סגור
הנהלת המרכז
הנהלת המרכז
סגן דקאן
סגן דקאן
תוכנית תלפיות
תוכנית תלפיות
המרכז הארצי לסימולציה רפואית
המרכז הארצי לסימולציה רפואית
פרויקט ח''ץ
פרויקט ח''ץ
Sheba International
Sheba International
סטאז'
סטאז'
נתונים על המרכז הרפואי שיבא - Facts & Figures
נתונים על המרכז הרפואי שיבא - Facts & Figures
סיפרייה רפואית
סיפרייה רפואית
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור m) דלג לצור קשר (מקש קיצור 2) דלג למפת האתר (מקש קיצור 3)

שיבא עם הפנים לסטאז'רים

30-12-2016

רגע לפני הגרלת הסטאז' הקרבה, משלחת של סטאז'רים ומתמחים משיבא בראשותו של פרופ' יהודה אדלר ייצגה את בית החולים בכנס הסטאז' השנתי באוניברסיטת תל-אביב. מאות הסטודנטים לרפואה פקדו את דוכן ההסברה ופגשו את נציגי המשלחת השיבאית, שמעו על חווית הסטאז' בשיבא והיתרונות הרבים שבבחירת המרכז הרפואי שיבא כמקום מועדף לסטאז' הקרב.

המשלחת השיבאית כללה את הסטז'רים דניאל גורדון, דנה יהב שפיר, רועי אדר, יוסי ברט, מור אהרוני ויובל לוטן, ואת הרופאים (שהיו בעצמם סטאז'רים בשיבא) ד"ר דניאל וולש ממחלקת אורתופדיה, ד"ר אורי אמית מתמחה ברדיותרפיה וחבר תלפיות שיבא, ד"ר שמוליק טסיאנו מתמחה בפנימית, ד"ר בן פודה-שקד מתמחה בגנטיקה וחבר תלפיות שיבא, וכן את גב' שני ניסן-מיוסט, אחראית הסטאז'רים במרכז הרפואי.

שיאו של האירוע נרשם כשעלה לבמה ד"ר דור לוטן, מתמחה בפנימית ט', אשר ריתק את קהל הסטודנטים בתיאור מדויק ושובה לב של מיגוון יתרונות הסטאז' בשיבא, לרבות הפרויקטים להדרכת מתמחים וסטאז'רים במרכז, אמנת הסטאז', פרויקט הארוחות לתורנים, פרויקט המנטורים לסטאז'רים וכמובן פרויקט תלפיות שיבא.

דבריו של ד"ר לוטן עוררו עניין רב בקרב הסטודנטים, שרבים מהם כבר יצרו קשר עם נציגי בית החולים והצהירו על רצונם להגיע לסטאז' בשיבא.

הנהלת בית החולים תמשיך בתנופת השיפור של תוכניות הסטאז' וההתמחות בשיבא במטרה לשמר ולשפר את האטרקטיביות של בית החולים כמרכז המוביל להתמחות ולסטאז' בישראל.

שיבא עם הפנים לסטאז'רים

תוכנית הסטאז' והתמחות בשיבא

כל הזכויות שמורות