תפריט נגישות א+ א א-

מידע הצהרת נגישות
תצוגת צבעי האתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה סגור
הנהלת המרכז
הנהלת המרכז
סגן דקאן
סגן דקאן
תוכנית תלפיות
תוכנית תלפיות
המרכז הארצי לסימולציה רפואית
המרכז הארצי לסימולציה רפואית
פרויקט ח''ץ
פרויקט ח''ץ
Sheba International
Sheba International
סטאז'
סטאז'
נתונים על המרכז הרפואי שיבא - Facts & Figures
נתונים על המרכז הרפואי שיבא - Facts & Figures
סיפרייה רפואית
סיפרייה רפואית
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור m) דלג לצור קשר (מקש קיצור 2) דלג למפת האתר (מקש קיצור 3)

מונה מנהל חדש לבית החולים לילדים – ד"ר איתי פסח

08-10-2018

ד"ר איתי פסח, רופא בכיר במחלקה לטיפול נמרץ ילדים, אשר כיהן בשנתיים האחרונות כסגן מנהל בית החולים אדמונד ולילי ספרא לילדים, ימונה למנהל החדש של בית החולים.

ד"ר פסח יחליף בחודש ינואר הקרוב בתפקיד מנהל בית החולים את פרופ' אשר ברזילי, אשר ניהל את בית החולים לילדים בשמונה השנים האחרונות.

ד"ר פסח סיים בהצטיינות את לימודי הרפואה במסלול PhD MD בפקולטה למדעי הבריאות באוניברסיטת בן-גוריון בנגב. בהמשך השלים התמחות ברפואת ילדים והתמחות-על בטיפול נמרץ בילדים בבית החולים ספרא לילדים בשיבא וכן התמחות-על באלרגיה ואימונולוגיה בבית החולים לילדים וב-School Medical Harvard בבוסטון.  נוסף על תפקידיו הוביל ד"ר פסח מספר פרויקטים משמעותיים בשיבא, כולל ועדת ההחיאה של המרכז הרפואי ופרויקט הצמתים להכשרת מתמחים.
 


פרופ' אשר ברזילי ודוקטור איתי פסח
פרופ' ברזילי (מימין) וד"ר פסח. ייכנס לתפקידו בינואר 2019
 

"אני נרגש מאוד לקבל עליי את התפקיד ולהמשיך לעבוד עם הצוות המדהים של בית החולים לילדים" אמר ד"ר פסח עם קבלת המינוי, "אני מקבל בית חולים לילדים שעבר בשנים האחרונות מהפכה בניהולו של פרופ' ברזילי. בהובלתו, הפך ספרא למרכז הרפואי המוביל לילדים השם דגש על מתן מענה הוליסטי לילדים ולבני משפחותיהם ועל הענקת הטיפול האיכותי ביותר. אני מקווה שביחד עם עמיתיי, נמשיך את המהפכה מהמקום הזה ונצעיד את בית החולים לילדים קדימה לאתגרים שהעתיד מזמן לנו. רפואת ילדים היא המקצוע היפה ביותר בעולם. היכולת לטפל ולעזור לילד חולה כשכואב לו זה הסיפוק הגדול ביותר שקיים".

מנהל המרכז הרפואי, פרופ' יצחק קרייס, אמר כי ד"ר פסח מייצג את העתיד של הרפואה הציבורית בישראל. "ד"ר פסח הוא מסוג הרופאים שגדלו וצמחו במערכת הציבורית ופועלים כל העת למצוא את הטיפולים החדשניים ביותר והטכנולוגיות המתקדמות ביותר, לצד תפיסת המטופל ובני משפחתו במרכז והובלה של רפואה עם חמלה" אמר פרופ' קרייס. לדבריוף "בית החולים אדמונד ולילי ספרא לילדים נמצא בתהליך צמיחה והתחדשות ועתיד לגדול עוד יותר, להרחיב את השירותים ואין ראוי מד"ר פסח להובילם".

פרופ' קרייס הודה לפרופ' ברזילי "אשר הוביל את בית החולים לילדים להישגים משמעותיים והציב אותו בקדמת תחום רפואת הילדים בישראל".

כל הזכויות שמורות