תפריט נגישות א+ א א-

מידע הצהרת נגישות
תצוגת צבעי האתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה סגור
הנהלת המרכז
הנהלת המרכז
סגן דקאן
סגן דקאן
תוכנית תלפיות
תוכנית תלפיות
המרכז הארצי לסימולציה רפואית
המרכז הארצי לסימולציה רפואית
פרויקט ח''ץ
פרויקט ח''ץ
Sheba International
Sheba International
סטאז'
סטאז'
נתונים על המרכז הרפואי שיבא - Facts & Figures
נתונים על המרכז הרפואי שיבא - Facts & Figures
סיפרייה רפואית
סיפרייה רפואית
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור m) דלג לצור קשר (מקש קיצור 2) דלג למפת האתר (מקש קיצור 3)

סלון טיפוח ויופי חדש למטופלים במרכז הסרטן

06-12-2018

במרכז הסרטן נפתח השבוע סלון טיפוח ויופי לרווחת המטופלים והמטופלות. הסלון, שנפתח בחסות חברת OREAL'L ישראל, הוא מצויד במכשור עדכני ויאויש על ידי קוסמטיקאיות מקצועיות המתנדבות למשימה ויעניקו טיפולים קוסמטיים ואיפור.

הסלון משמש חלק ממתחם מרכז הפנאי אשר בקומה 1 ומיועד להפוגות עבור המטופלים במהלך הטיפולים הקשים. מרכז הפנאי כולל, בין היתר, מספרה והתאמת פיאות ללא עלות, חדר קולנוע, חדרי יצירה ופעילות ואזור המתנה מרווח. מרכז הסרטן, בניהולו של ד"ר רענן ברגר, הוא הגדול והמוביל בישראל ומטפל באלפי מטופלים חדשים בשנה ובעשרות אלפי מטופלים הנמצאים במעקב.

במסגרת פעילות סלון הטיפוח והיופי, פיתחו בלוריאל מדריך ייעודי המעניק עצות ושיטות טיפול מיוחדות לעור במהלך ההתמודדות עם מחלת הסרטן.

באירוע הפתיחה, שאליו הגיעו גם השחקנית מגי אזרזר והזמרת שרון חזיז, אמר פרופ' יצחק קרייס, מנהל המרכז הרפואי: "שילוב סלון הטיפוח כאן, בתוך מרכז הסרטן, הוא חלק מתפיסת המטופל והמטופלת במרכז. סלון הטיפוח הוא חלק נוסף מהמעטפת ההוליסטית הרחבה שמעניק המרכז הרפואי שיבא למטופליו על מנת לרפא את גופו ונפשו של האדם. נמשיך להעניק למטופלינו טיפול קליני מסור ולהנגיש להם רגעים נעימים בין הטיפולים הקשים".

אלי שגיב, מנכ"ל לוריאל ישראל, אמר:  "אנו מאמינים כי כל אחד ואחת רוצים להיראות במיטבם בכל רגע. ברגעי משבר, אופטימיות, הרגשה טובה, אסטטיות ומראה רענן וטוב, יכולים לסייע בצעדים הקשים אל התקווה וההחלמה, וכאן לוריאל ישראל נכנסת לתמונה".

 

 

 

מימין לשמאל: פרופ' יצחק קרייס, שרון חזיז, מגי אזרזר ואלי שגיב

מימין לשמאל: פרופ' יצחק קרייס, שרון חזיז, מגי אזרזר ואלי שגיבמ

כל הזכויות שמורות