תפריט נגישות א+ א א-

מידע הצהרת נגישות
תצוגת צבעי האתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה סגור
הנהלת המרכז
הנהלת המרכז
סגן דקאן
סגן דקאן
תוכנית תלפיות
תוכנית תלפיות
המרכז הארצי לסימולציה רפואית
המרכז הארצי לסימולציה רפואית
פרויקט ח''ץ
פרויקט ח''ץ
Sheba International
Sheba International
סטאז'
סטאז'
נתונים על המרכז הרפואי שיבא - Facts & Figures
נתונים על המרכז הרפואי שיבא - Facts & Figures
סיפרייה רפואית
סיפרייה רפואית
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור m) דלג לצור קשר (מקש קיצור 2) דלג למפת האתר (מקש קיצור 3)

נפתח המחזור הראשון של התואר בחדשנות רפואית

06-12-2018

המחזור הראשון של תוכנית MBA in Healthcare Innovation של בית ספר אריסון למנהל עסקים בבינתחומי נפתח באירוע חגיגי. התוכנית, המתקיימת בשיתוף עם המרכז הרפואי שיבא ו-ARC, המרכז לחדשנות של שיבא, מיועדת להכשיר את מנהיגי העתיד של עולם הבריאות להתמודד עם המורכבות, השינויים והאתגרים של עולם הבריאות המודרני, תוך התמקצעות והתנסות מעשית בתחום החדשנות והיזמות.

בתוכנית משולבים כל היתרונות הייחודיים של החדשנות הישראלית, והיא מעניקה ללומדים בה את הכלים והכישורים הדרושים כדי להבין את מורכבותו של עולם הבריאות ולפתח פתרונות שיעצבו מחדש את התחום במישור הטכנולוגי, המדעי, הפרמצבטי והדיגיטלי.  

המחזור הראשון כולל 46 סטודנטים, 14 רופאים והשאר ממקצועות שונים הנוגעים בעולם הבריאות: חוקרים, יזמים, מהנדסים, אנשים מתחום הפארמה, אנשי דאטה, נוירו-ביולוגיה ועוד. 14 סטודנטים הגיעו ממקומות שונים בעולם כמו וייטנאם, פורטוגל, מקסיקו, קנדה, אוסטרליה, ארצות הברית ועוד. בין הסטודנטים גם אנשי שיבא - פרופ' גל מרקל, רופא מומחה באונקולוגיה רפואית והמדען הראשי של מכון אלה למלבאום לאימונו-אונקולוגיה, אלינור לבנברג, אחות בחטיבה פנימית אונקולוגית, וד"ר נדב גולדנטל מפסיכיאטריה. בכירי שיבא ישמשו מרצים בקורסים שונים, בהם פרופ' יצחק קרייס, פרופ' ארנון אפק, המשנה למנהל המרכז, ד"ר איל צימליכמן, סגן מנהל המרכז לרפואה וחדשנות, וד"ר נטלי בלוך, מנהלת ARC.   

פרופ' ורדה ליברמן, ראש התוכנית, אמרה בפתח האירוע: "במהלך השנים הרבות מאז הצטרפותי למרכז הבינתחומי, עם הקמתו, חוויתי הרבה רגעים מרגשים, אך ללא ספק, זהו אחד המרגשים שבהם, אם לא המרגש מכולם. חלום שנרקם לפני שלוש שנים התגשם והפך למציאות שהיא מעבר לכל הציפיות: הסטודנטים המדהימים שנרשמו לתוכנית, תוכנית הלימודים שבנינו, סגל המרצים והמרצים האורחים שיגיעו מאוניברסיטאות מובילות כמו סטנפורד והרווארד, ומהתעשייה, הם מעבר לכל מה שיכולנו לחלום ולקוות לו".

 

המחזור הראשון של תכנית MBA in Healthcare Innovationבחזית החדשנות. המחזור הראשון של תוכנית MBA in Healthcare Innovation

 

פרופ' יצחק קרייס, מנהל המרכז הרפואי, בירך את הסטודנטים ואמר: "בתוכנית זו רצינו לעשות משהו שישנה את המנהיגות של עולם הרפואה, אך היא אינה מתמקדת רק בעולם הבריאות אלא נוגעת בחינוך עסקי, ביזמות ובחדשנות. המאפיין העיקרי של התוכנית הוא אספקט החדשנות - התשוקה לשינויים, לדינמיות, למשהו צעיר וחדש. אתם הסטודנטים תהיו הדור הבא של מנהיגות עולם הרפואה ומנהיגי עולם הרפואה של המחר".  

כל הזכויות שמורות